Základní a mateřská škola Ivaň přijme do pracovního poměru aprobovanou učitelku mateřské školy.

Více viz. připojený dokument :

IconPDF

HODY HODY DOPROVODY ANEB Z VELIKONOC DO POHÁDKY

30.3. – 3.4.              TĚŠÍME SE NA VELIKONOCE

6.4. – 10.4.              HODY HODY DOPROVODY

13.4. – 24.4.             Z POHÁDKY DO POHÁDKY

20.4. – 24.4.             MALÁ ČARODĚJNICE

word Icon

Žádáme rodiče, kteří ještě nepřispěli500 Kč do fondu na divadelní představení a jiné akce, ať tak učiní co nejdříve.

Vážení rodiče,
v měsíci dubnu by měl proběhnout zápis do první třídy. Kvůli stávající situaci zápis nebude probíhat v budově školy, ale potřebné dokumenty si vyplníte doma a přinesete během měsíce dubna do školní schránky. Na všech dokumentech musí být dubnové datum. Doručili jsme dokumenty do vašich schránek.

Dále tam najdete pracovní listy pro předškoláky. Nejsou povinné, ale kdyby se děti nudily, mohou je vypracovat. Můžete děti motivovat tím, že je posílá paní učitelka a po návratu do školky si je budeme společně kontrolovat.

V případě jakýchkoliv dotazů k zápisu kontaktujte paní ředitelku.

6. 3. 2020 jedeme na výlet do zábavního vědeckého parku VIDA. Odjezd od školy je v 8:00 hod. Přiveďte, prosím, děti s dostatečným předstihem. S sebou jim dejte batůžek a v něm pití. Svačinu dostanou ze školní kuchyně.