Vážení rodiče,

v přiloženém dokumentu najdete pokyny k distanční výuce v naší mateřské školce. V dokumentu se dozvíte, jakým způsobem

budeme s vaší pomocí s dětmi dále pokračovat ve výuce...

KRÁLOVÁNÍ VE ŠKOLCE

11.1. – 15.1. ZIMNÍ RADOVÁNKY VE ŠKOLCE, ANEB JAK SE OBLÉCI

18.1. – 22.1. SNĚŽÍ I KDYŽ NESNĚŽÍ

25.1. – 29.1.1.    LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Detailní informace najdete v přiloženém souboru:

1.12.-4.12.               ANDÍLKOVINY VE ŠKOLCE

7.12. – 11.12.         VÁNOČNÍ ZVYKOVÁNÍ

14.12. – 23.12.       CHYSTÁME SE NA VÁNOCE

Detailní informace najdete v přiloženém souboru :

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že v úterý 1.12. je firmou E-ON oznámena odstávka elektřiny na celý den, nelze zabezpečit provoz, takže vyhlašuji ředitelské volno - celá škola bude uzavřena.
Dále bych Vás chtěla informovat, že se zlepšením epidemiologické situace, můžete opět více využívat docházku do školky. Pokud se ale obáváte možnosti nakažení dítěte a chcete si ho ponechat doma, budeme to respektovat. Apelovat bych chtěla jen na dodržování hygien. opatření a také pokud budete mít podezření, že jste se Vy nebo Vaše dítě setkali s pozitivním člověkem, nevstupovat do MŠ (i před oficiální dobou karantény). Děkuji vám všem za spolupráci a dosavadní respektování opatření, snažíme se o co nejmenší omezení a zachování provozu MŠ. S pozdravem

Mgr. Lenka Koubková
ředitelka ZŠ a MŠ Ivaň

Vážení rodiče,

Vyzvedávání dětí po obědě bude opět probíhat v době od 12:20 do 12:30 hodin. Prosím, dodržujte tento čas.
Předškoláček v tomto nouzovém stavu nebude, takže také čas na vyzvedávání těchto dětí po obědě bude v době 12:20 - 12:30 hodin.
Nebojte předškoláci o svou přípravu do školy nepřijdou. V pondělí večer budu roznášet předškolákům/děti které jdou po prázdninách do školy/, kteří nechodí do školky pracovní listy, které si mohou během týdne vypracovat. V mejlu, pak ještě pošlu činnosti na dané téma, které mohou děti doma trošičku zabavit a přitom jim připomenout o čem si ve školce povídáme. Děkuji za pochopení a opatrujte se. M.K.

BcA. et Bc. Martina Klaková
vedoucí učitelka ZŠ a MŠ Ivaň