ke stažení zde.

Základní a mateřská škola Ivaň hledá aprobovanou učitelku mateřské školy.

Nástup 1. 9. 2019, provoz školky od 7:00 do 16:30, bližší informace na telefon. čísle 602 954 944 , dotazy a životopisy zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA V IVANI ZVE DĚTI A RODIČE K ZÁPISU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ROK 2019/2020

Těšíme se na Vás 9. května 2019 v 16:00 hodin v naší mateřské škole.

ke stažení zde.

VÍTÁNÍ JARA 19. 3. 2019
Hurá už je to tady. Jaro se blíží. Ráno jsme ve školce vyrobili Morenu.
Více zde.

Na zrealizování nápadu p.uč Subotové, potěšit přáním a malým dárkem seniory ve Vranovicích, se podíleli všichni žáci ZŠ a někteří rodiče.
Děkujeme.  Více zde.

Fotografie z nařich návštěv naleznete zde: záříříjenlistopad.

V Ivani začíná období sběru vinné révy a my tradičně jdeme hledat Révovou vílu. Více zde.

Jako každý rok, tak i letos jsme vyrazili odpoledne s rodiči na malé seznamování. Podívejte se jak jsme se měli.

Tak je to tady, už jsme opravdu velcí školáčci. Po velkých prázdninách půjdeme do školy. Nemyslete si, že to je nějaká sranda, opravdu, my už se příští roku budeme učit číst, psát a
ostatní školní věci. Ale než to přijde, tak se každý den po obědě s paní učitelkou Mátou na to poctivě připravujeme, podívejte se sami.

Slavnostní zahájení proběhlo v tělocvičně, pozdravil a přivítal nás pan starosta,  přivítali jsme nové prvňáčky a třídy MŠ a ZŠ poznaly své paní učitelky.  Letošním překvapením pro děti i rodiče, byla účast hráčů HC Komety Brno, kteří nás přijeli pozdravit a rozdat dárky i za přítomnosti kamery. Proto se můžete podívat na krátký sestřih z prvního dne, děkujeme všem za příjemný vstup do nového roku, dětem, rodičům i ,,Komeťákům".