Vážení rodiče,
 
protože chceme zachovat provoz MŠ i nadále, tak z důvodu stále nevyzpytatelné situace kolem epidemie, od pondělí 2.11. omezuji provoz školky jen na 1 třídu. K tomuto kroku přistupuji z provozních důvodů a maximální možnosti ochrany zdraví zaměstnanců a žáků. Zároveň Vás žádám o včasný příchod do školky - do 8:00 a dodržování vstupu s rouškou. Dále upozorňuji, že do školky nelze přijmout dítě s jakoukoli respirační nemocí (včetně rýmy) nebo s teplotou. Nakonec mám velikou prosbu, především z důvodu snížení kontaktů dětí i zaměstnanců, (našim cílem je abychom vůbec nemuseli zavírat z karanténních opatření a mohli jet, pro ty, kteří chodí do práce, nebo mají homeoffice), takže pokud nemusíte (především rodiče na mateřské dovolené), nedávejte teď děti do školky, ponechejte si děti doma.
 
S pozdravem a přáním pevného zdraví
 
Mgr. Lenka Koubková
ředitelka ZŠ a MŠ Ivaň