Zveme vás na zápis do 1.třídy, který se koná ve čtvrtek 25.4.2019 od 13:00 hodin ve škole.

Zápisu se zúčastní děti narozené od 1. 9. 2012 do 8. 2013 a děti po odkladu školní docházky.

ke stažení zde.

VÍTÁNÍ JARA 19. 3. 2019
Hurá už je to tady. Jaro se blíží. Ráno jsme ve školce vyrobili Morenu.
Více zde.

Na zrealizování nápadu p.uč Subotové, potěšit přáním a malým dárkem seniory ve Vranovicích, se podíleli všichni žáci ZŠ a někteří rodiče.
Děkujeme.  Více zde.

Fotografie z nařich návštěv naleznete zde: záříříjenlistopad.

V úterý 23. 10. k nám do školy přijelo planetárium. Více zde.

Středisko volného času v Pohořelicích pro naši školu zajišťuje výuku dopravní výchovy. Tentokrát se konala na konci září pod vedením pana Mgr. Dušana Hausera.
Více zde.

Ranní klub je v Ivani každý školní den od 6:45 - 7:45.
Více zde.

to je obora Holedná, kam jsme se vypravili na vycházku dne 2.10. 2018.

k přečtení zde.

Slavnostní zahájení proběhlo v tělocvičně, pozdravil a přivítal nás pan starosta,  přivítali jsme nové prvňáčky a třídy MŠ a ZŠ poznaly své paní učitelky.  Letošním překvapením pro děti i rodiče, byla účast hráčů HC Komety Brno, kteří nás přijeli pozdravit a rozdat dárky i za přítomnosti kamery. Proto se můžete podívat na krátký sestřih z prvního dne, děkujeme všem za příjemný vstup do nového roku, dětem, rodičům i ,,Komeťákům".

Prosím rodiče, veškeré pomůcky podepsat, přejdeme tak nedorozuměním.