OZNÁMENÍ:

Ve středu 6. 11. 2019 se všichni pedagogičtí pracovníci školy zapojují do stávky, z tohoto důvodu bude škola uzavřena.

ke stažení zde.

Základní a mateřská škola Ivaň hledá aprobovanou učitelku mateřské školy.

Nástup 1. 9. 2019, provoz školky od 7:00 do 16:30, bližší informace na telefon. čísle 602 954 944 , dotazy a životopisy zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Seznam pomůcek pro 1. třídu naleznete zde.

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA V IVANI ZVE DĚTI A RODIČE K ZÁPISU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ROK 2019/2020

Těšíme se na Vás 9. května 2019 v 16:00 hodin v naší mateřské škole.

Zveme vás na zápis do 1.třídy, který se koná ve čtvrtek 25.4.2019 od 13:00 hodin ve škole.

Zápisu se zúčastní děti narozené od 1. 9. 2012 do 8. 2013 a děti po odkladu školní docházky.

ke stažení zde.

VÍTÁNÍ JARA 19. 3. 2019
Hurá už je to tady. Jaro se blíží. Ráno jsme ve školce vyrobili Morenu.
Více zde.

Na zrealizování nápadu p.uč Subotové, potěšit přáním a malým dárkem seniory ve Vranovicích, se podíleli všichni žáci ZŠ a někteří rodiče.
Děkujeme.  Více zde.

Fotografie z nařich návštěv naleznete zde: záříříjenlistopad.

V úterý 23. 10. k nám do školy přijelo planetárium. Více zde.

Středisko volného času v Pohořelicích pro naši školu zajišťuje výuku dopravní výchovy. Tentokrát se konala na konci září pod vedením pana Mgr. Dušana Hausera.
Více zde.

V Ivani začíná období sběru vinné révy a my tradičně jdeme hledat Révovou vílu. Více zde.

Ranní klub je v Ivani každý školní den od 6:45 - 7:45.
Více zde.

to je obora Holedná, kam jsme se vypravili na vycházku dne 2.10. 2018.

Více zde.

Do naší školy můžete posílat/nosit  hliníkové nápojové obaly,  budou zde sbírány a předány rodičům malého Honzíka. Moc děkujeme všem za podporu.

Jako každý rok, tak i letos jsme vyrazili odpoledne s rodiči na malé seznamování. Podívejte se jak jsme se měli.

Tak je to tady, už jsme opravdu velcí školáčci. Po velkých prázdninách půjdeme do školy. Nemyslete si, že to je nějaká sranda, opravdu, my už se příští roku budeme učit číst, psát a
ostatní školní věci. Ale než to přijde, tak se každý den po obědě s paní učitelkou Mátou na to poctivě připravujeme, podívejte se sami.

V pondělí 24.9. se uskuteční Dopravní den v Pohořelicích.
S sebou: sportovní oblečení, sportovní obuv, pláštěnku v případě deště, helmu a pití. Svačinku dostanou ze školy (kdo odebírá).
Odjezd: 8:00, vyučování končí návratem do školy (cca ve 12:30 )

V úterý 2.10. jedeme na oboru Holedná do Brna - vycházka s přednáškou v lese.
S sebou: batůžek s pitím, sportovní oblečení, pevnou obuv a pláštěnku v případě deště. Svačinku dostanou ze školy (kdo odebírá).
Odjezd: 8:00, vyučování končí návratem do školy (cca ve 12:30 )

Podívejte se, co vše se změnilo... zde

k přečtení zde.

Slavnostní zahájení proběhlo v tělocvičně, pozdravil a přivítal nás pan starosta,  přivítali jsme nové prvňáčky a třídy MŠ a ZŠ poznaly své paní učitelky.  Letošním překvapením pro děti i rodiče, byla účast hráčů HC Komety Brno, kteří nás přijeli pozdravit a rozdat dárky i za přítomnosti kamery. Proto se můžete podívat na krátký sestřih z prvního dne, děkujeme všem za příjemný vstup do nového roku, dětem, rodičům i ,,Komeťákům".

Prosím rodiče, veškeré pomůcky podepsat, přejdeme tak nedorozuměním.