Vážení rodiče,

v přiloženém dokumentu najdete pokyny k distanční výuce v naší mateřské školce. V dokumentu se dozvíte, jakým způsobem

budeme s vaší pomocí s dětmi dále pokračovat ve výuce...

KRÁLOVÁNÍ VE ŠKOLCE

11.1. – 15.1. ZIMNÍ RADOVÁNKY VE ŠKOLCE, ANEB JAK SE OBLÉCI

18.1. – 22.1. SNĚŽÍ I KDYŽ NESNĚŽÍ

25.1. – 29.1.1.    LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Detailní informace najdete v přiloženém souboru:

1.12.-4.12.               ANDÍLKOVINY VE ŠKOLCE

7.12. – 11.12.         VÁNOČNÍ ZVYKOVÁNÍ

14.12. – 23.12.       CHYSTÁME SE NA VÁNOCE

Detailní informace najdete v přiloženém souboru :

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že v úterý 1.12. je firmou E-ON oznámena odstávka elektřiny na celý den, nelze zabezpečit provoz, takže vyhlašuji ředitelské volno - celá škola bude uzavřena.
Dále bych Vás chtěla informovat, že se zlepšením epidemiologické situace, můžete opět více využívat docházku do školky. Pokud se ale obáváte možnosti nakažení dítěte a chcete si ho ponechat doma, budeme to respektovat. Apelovat bych chtěla jen na dodržování hygien. opatření a také pokud budete mít podezření, že jste se Vy nebo Vaše dítě setkali s pozitivním člověkem, nevstupovat do MŠ (i před oficiální dobou karantény). Děkuji vám všem za spolupráci a dosavadní respektování opatření, snažíme se o co nejmenší omezení a zachování provozu MŠ. S pozdravem

Mgr. Lenka Koubková
ředitelka ZŠ a MŠ Ivaň

Vážení rodiče,

protože chceme zachovat provoz MŠ i nadále, tak z důvodu stále nevyzpytatelné situace kolem epidemie, od pondělí 2.11. omezuji provoz školky jen na 1 třídu. K tomuto kroku přistupuji z provozních důvodů a maximální možnosti ochrany zdraví zaměstnanců a žáků. Zároveň Vás žádám o včasný příchod do školky - do 8:00 a dodržování vstupu s rouškou. Dále upozorňuji, že do školky nelze přijmout dítě s jakoukoli respirační nemocí (včetně rýmy) nebo s teplotou. Nakonec mám velikou prosbu, především z důvodu snížení kontaktů dětí i zaměstnanců, (našim cílem je abychom vůbec nemuseli zavírat z karanténních opatření a mohli jet, pro ty, kteří chodí do práce, nebo mají homeoffice), takže pokud nemusíte (především rodiče na mateřské dovolené), nedávejte teď děti do školky, ponechejte si děti doma.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Lenka Koubková
ředitelka ZŠ a MŠ Ivaň